Informacje - Промислові пилососи / промышленные пылесосы Profi Europe. Магазин Profi Europe - пилососи / пылесосы

Вiдео і статті

Огляд сепаратора Profi Bufor.


Сьогодні слово сепаратор стало дуже модним. Користуються цим терміном багато людей і в різних сферах застосування. Але що ж таке сепаратор для пилососа? Давайте розглянемо цей цікавий елемент.
Наприклад, ви прибираєте будинок, в якому є багато піску, або потрібно поприбирати камін, або наприклад ви маєте об'єкт після ремонту, а в наявності немає порохотяга, здатного прибрати саме такі забруднення, натомість є звичайний пилосос для сухого прибирання. І тут то в пригоді стане він - сепаратор Profi Bufor. Ця спеціальна приставка дозволяє запобігти ушкодженню пилососа для сухого прибирання, адже ним не можна прибирати вищезгдані забруднення. А з Profi Bufor можна, окрім всього, прибирати навіть сніг, рідкі забруднення, болото або воду!

Piccy.info - Free Image Hosting

Це просте і ефективне рішення, яке складається з:
- 1 - полотняного фільтра-мембрани, що вкрита тефлоном;
- 2 - пінного фільтра, котрий можна прати.
- металевого, ударостійкого бака, об'ємом 17 літрів;

А вставивши в сепаратор Profi Bufor поліпропиленовий мішок, матимете змогу прибрати будь-яке агресивне сміття, будівельні забруднення (навіть дрібнодисперсні), крім цього, він пристосований для прибирання камінів - попелу та сажі.
Крім цього, зручності в користуванні додають:
- зручна ручка для переносу (дозволить з легкістю переносити по об'єкту)
- система фільтрів, здатна затримувати найдрібніші часточки пилу
- зносостійкий шланг, довжиною 2,5 м
- можливість застосовувати його для будь-якого пилососа
Користуватися Profi Bufor дуже просто! Підключаєте пилосос зо допомогою шланга до кришки сепаратора, а шлангом сепаратора вже безпосередньо прибираєте ваше сміття. Все просто і ефективно!
Маленький, компактний, і водночас дуже зручний сепаратор Profi Bufor стане Вашим незамінним помічником в прибиранні. 

Турбо- і електрощітки в професійному застосуванні.


Ретельне прибирання будинку завжди займає чимало часу, а якщо в будинку живуть тварини - собаки чи кішки, то прибирання взагалі перетворюється на муку, адже вибирати кожну волосинку з килима доводиться руками, якщо звичайно в нас немає турбощітки.
Тому в таких ситуаціях турбощітка чи електрощітка - це ледь не єдине доступне рішення. Щітка на пару з професійним порохотягом може виконати цілий ряд задач.
На відміну від звичайної щітки, що чистить в одному, максимум двох режимах, електро- чи турбощітка має в собі валик, який швидко обертається і здатен намотувати на себе залишки ворсу покриття, волосся або шерсть тварин.


 

Наприклад турбощітка Wessel TK-270 в середині корпусу має вбудований валик, що обертається на великій швидкості і має привід від пневматичної турбіни, яка обертається від потоку всмоктуваного повітря.
Завдяки швидкому руху, щітка не тільки намотує на себе нитки, волосся або шерсть, але і проникає глибше в структуру ворсу килимового покриття, і відповідно крім вирішення задачі усунення волосся ми отримуємо ще більш ретельніше прибирання звичайного сміття з килима, а, отже, і стовідсоткове задоволення клієнта.
Турбощітка Wessel TK 270 може застосовуватися на будь-яких поверхнях - килимах і килимових покриттях, м'яких поверхнях оббивки меблів, сидіннях машин тощо.
Маленькі гумові коліщатка забезпечують мобільність руху турбощітки і не дозволяють залишати подряпини на паркеті або ламінаті. Металева основа забезпечить тривалу експлуатацію в самих екстремальних умовах.
Зрозуміло, що такий помічник, крім безсумнівних переваг, має один експлуатаційний момент - оскільки ефективність турбощітки напряму залежить від швидкості обертання валика, то зрозуміло, що по-перше - турбощітка найкраще проявляє себе при роботі в парі тільки з професійними пилососами, в яких високі параметри всмоктування. По-друге - частота обертання валика залежить від висости ворсу, який ми прибираємо, і тому на високоворсних покриттях ця щітка стає менш ефективною, а може навіть статися так, коли ворс буде настільки високим, то щітка взагалі зупиниться.
Зважаючи на це інженери винайшли просте і зрозуміле рішення - електрощітку.
Електрощітка, така наприклад, як Wessel EBK 280 за принципом дії на килимове покриття не відрізняється від турбощітки, єдина відмінність - обертається вона за рахунок приводу електродвигуна, який схований в корпусі цієї електрощітки. Це дозволяє отримати зразу декілька переваг:
- швидкість обертання не залежить від технічних параметрів пилососа
- оскільки в щітки наявний привід, довжина ворсу ніяк не впливає на швидкість обертання валика, тому електрощітка завжди ефективно прибирає будь-які типи килимів.
Але не все так ідеально, як може здаватися. Насамперед потрібно розуміти, що електрощітка потребує живлення, тому професійний пилосос повинен бути обладнаний спеціальною електричною мікророзеткою.

Підсумовуючи вищесказане хотілось би наголосити на наступному:
- прибирання турбо- або електрощіткою значно ефективніше, ніж прибирання звичайною щіткою пилососа. – більшість пилососів марки PROFI обладнані електро-розетками на корпусі, що дуже зручно при користуванні електрощіткою
- в пилососах організований "синхроний старт", тобто коли ви вмикаєте пилосос, одночасно і вмикається електрощітка.
- в нас в асортименті є завжди турбо- та електрощітки провідного світового виробника щіток - Wessel

  

Відеоогляд промислових порохотягів з іноваційним мультифільтром серії Profi 45 MF.


Порохотяги даної серії дозволяють прибирати сухе будівельне сміття всіх можливих фракцій, включаючи дерев'яний пил, гіпс, цемент, інші залишки після шліфування поверхонь, тощо. Всі вони обладнані унікальною розробкою ношої компанії - мультифільтром.
Мультифільтр - це дуже простий і надійний самоочисний фільтр. який підтримує сталою силу всмоктування порохотяга не залежно від рівня наповнення збірника, часу роботи або типу сміття, яке ми прибираємо.

Використовуйте субтитри для перегляду українською.

 

 

  

Відеоогляд промислових пилососів серії Profi 45
Використовуйте субтитри для перегляду українською.

 

  

Відеоогляд роторної електрощітки Profi 55
Використовуйте субтитри для перегляду українською.

 

  

Відеоогляд екстракторів Profi 50 i Profi 50.1
Використовуйте субтитри для перегляду українською.