Правила купiвлі

Правила купiвлі

Правила купівлі

 1. Інтернет-магазин Profieurope.com.ua проводить роздрібну торгівлю за посередництвом мережі Інтернет. Замовлення приймаються тільки і виключно за допомогою сторінки http://www.profieurope.com.ua
 2. Вся продукція, представлена на сторінці http://www.profieurope.com.ua продається фабрично новою без будь-яких зовнішніх або внутрішніх вад.
 3. Всі ціни, наведені на сторінці Profieurope.com.ua є цінами без урахування вартості доставки.
 4. Замовлений товар доставляємо за допомогою кур’єрських фірм «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері» або Укрпоштою. В окремих випадках, після попередньої домовленості, є можливість надіслати придбаний товар іншим способом або забрати товар особисто у м. Львів. Доставку оплачує покупець.
 5. В випадку великого замовлення (понад 10 позицій), магазин Profieurope.com.ua залишає за собою право розділити замовлення на декілька частин. Причому, в більшості випадків, дана процедура не впливає на загальний термін доставки замовлення вцілому.
 6. Оплата товару можлива наступними способами:
  • Готівкою при отриманні товару кур’єром, через службу доставки, або при особистому відібранні товару.
  • Банківською карткою при сплаті на картковий рахунок ПриватБанка, можна оплачувати будь-якими картами Visa і MasterCard українських банків.
  • Безготівкою, для фізичних осіб, оплативши надісланий вам рахунок на оплату. При безготівковій оплаті можливі додаткові комісії та збори, тому сумарна ціна виробу може збільшитись.
  • Безготівкою, для юридичних осіб, оплативши надісланий вам рахунок на оплату. Доставка при цьому здійснюється службою доставки «МістЕкспрес». Пакет необхідних документів можливий при замовленні від 1000 грн. Для юридичних осіб ціни в магазині вказані без ПДВ.
  • В кредит в Дельта Банку, ПриватБанку, ОТР Банку. Деталі кредитування можна уточнити на інтернет-сторінці відповідного банку. При замовлені такого товару, необхідно задзвонити або надіслати лист на поштову скриньку shop@profieurope.com.ua і зазначити, що товар купляється в кредит в вибраному банку. Після цього вам будуть надіслані відповідні інструкції.
 7. В випадку зміни асортименту товару, або обмеженої кількості товару, представленому на сторінці, Profieurope.com.ua ми залишаємо за собою право обмежити можливість купівлі зазначеної кількості вибраного товару, або товару вцілому.
 8. Замовлення опрацьовується на протязі трьох робочих днів з дня отримання інформації з інтернет-магазину про замовлення товару. Наступна відправка товару здійснюється в терміни від одного до трьох днів після оплати товару . Інтернет-магазин не несе відоповідальності за технічні несправності інтернет-служб, внаслідок яких магазин міг не отримати ваше замовлення. Якщо протягом 3 днів ви не отримали підтвердження вашого замовлення, прохання задзвонити або надіслати лист на поштову скриньку shop@profieurope.com.ua із описом вашого замовлення. В випадку форс-мажорних обставин, які привели до затримки опрацювання або відсилки товару, клієнт буде проінформований електронною поштою.
 9. В випадку особистого відбору товару, покупець зобовїязаний по телефону або електронною поштою уточнити деталі такого відбору.
 10. На продукцію торгової марки ProfiEurope розповсюджується гарантія, яка діє в межах України. Термін гарантії на окремі вироби може бути інша, чим зазначена в пункті меню «Гарантія» в інтернет-магазині Profieurope.com.ua, але не менший ніж 2 роки на виріб (1 рік на електродвигун або до фізичного зношення щіток двигуна). Список сервісних центрів зазначений в меню «Гарантія».
  Покупцям надається також післягарантійне обслуговування в пунктах сервісного обслуговування. Спеціальні маніпуляції по відновленню або ремонту порохотягів виконується по попередньому узгодженню по телефону або електронною поштою. Взаємозамінність комплектуючих (шланги, двигуни, щітки тощо) з іншими виробниками професійної техніки можлива при попередньому узгодженні з інтернет-магазином телефоном або електронною поштою.
 11. В випадку невідповідності параметрів замовленого товару з вказаними на інтернет-сторінці http://www.profieurope.com.ua можлива заміна товару на відповідний. Необгрунтоване повернення товару не допускається. Процедура повернення здійснюється згідно чинного законодавства, зазначеному в «Законі про захист прав споживачів»
 12. В випадку виникнення сумнівів щодо стану товару, який повертається, або сумнівів щодо умов експлуатації товару, який повертається, магазин має право перевірити достовірність звернення покупця на предмет повернення, звернувшись до технічної комісії, яка знаходиться в найближчому сервісному центрі. Якщо комісія дає заключення про неправдивість заявлених вад при поверненні, або прийде до висновку, що продукція використовувалася не за призначенням, або не згідно з інструкцією користування, товар, придбаний в інтернет-магазині, поверненню не підлягає.
 13. В випадку повернення придбаної продукції внаслідок вищепелічених причин, доставка товару від покупця до інтернет-магазину здійснюється за рахунок http://www.profieurope.com.ua.
 14. Інформація, яка знаходиться на інтернет-сторінці Profieurope.com.ua не являється угодою в розумінні Цивільного Кодексу. Покупець, складаючи замовлення за допомогою інструментів на інтернет-сторінці http://www.profieurope.com.ua, робить лише попереднє замовлення на підставі технічних параметрів виробів, вказаних в інтернет-магазині. Момент купівлі-продажу наступає після оплати замовлення і отримання покупцем замовленої продукції, про що підписуються відповідні накладні документи.
 15. Інтернет-магазин Profieurope.com.ua залишає за собою право на зміни технічних характеристик виробів внаслідок їх модифікації, а також не несе відповідальності за неточності, які виникли внаслідок заповнення інтернет-сторінки технічною та іншою інформацією.
 16. Інтернет-магазин Profieurope.com.ua залишає за собою право відмовити в реалізації замовлення, якщо замовлення виконується з метою протиправних дій, або за замовником помічені спроби шахрайських дій, несанкціонованого доступу до будь-яких частин інтеренет-магазину http://www.profieurope.com.ua або покупець має сумнівну репутацію з точки зору кримінального кодекса, або негативну кредитну історію в банках при отриманні кредитів .
  При виконанні реєстрації або замовлення в інтернет-магазині http://www.profieurope.com.ua, інформація, залишена покупцем (ПІБ, поштова адреса, e-mail, номер телефону тощо), є його персональними даними. Персональні дані покупця є конфіденційною інформацією; збір і подальша обробка персональних даних здійснюється інтернет-магазином відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», іншими нормативно-правовими актами України. Даючи згоду «Правилам купівлі», описаним вище, покупець підтверджує, що добровільно надає http://www.profieurope.com.ua зазначені при замовленні або реєстрації персональні дані для реєстрації його як покупця, а також з метою підтримки довгострокового співробітництва з інтернет-сотрінкою http://www.profieurope.com.ua. Покупець також дає згоду на використання його персональних даних для обробки замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність http://www.profieurope.com.ua (його пов'язаних осіб, комерційних партнерів). Для цілей, передбачених цим пунктом, http://www.profieurope.com.ua має право направляти листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу, e-mail покупця, а також відправляти sms-повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний при реєстрації телефонний номер.
 17. «Правила купівлі» окреслюють процес купівлі в інтернет-магазині Profieurope.com.ua . Складання і підтвердження замовлення є згодою з усіма вищепеліченими пунктами, зазначеними в «Правилах купівлі». Вся інформація, наведена на сайті, носить виключно інформаційний характер і не може трактуватися, як комерційна пропозиція або будь-яка інша пропозиція в будь-якому розумінні цього слова.