Chemspec Enzall - преспрей-плямовивідник на базі ензимів. Ефективно виводить білкові забруднення.

Chemspec Enz-Аll преспрей

Chemspec Enz-Аll преспрей

Chemspec Enz-Аll преспрей

Chemspec Enzall - один з найпотужніших преспреїв на базі протеолітичних ферментів, здатних розщеплювати зв'язки пептидів та білків, що дозволяє усувати навіть найважчі забруднення. Дуже добре показав себе при усуненні забруднень органічного характеру (сеча, кал, кров, трава).
Усуває також харчові забруднення і всі інші основні типи забруднень, які зустрічаються в готелях, закладах харчування, лікувальних закладах тощо.

Для активації ензимів слід розчиняти 10-15 г порошку на 1 л гарячої води (температура не нижче 600С)

Засіб потрібно нанести на поверхню за допомогою розбризкувача або екстрактора, після цього втерти вручну за допомогою щітки, або застосувати роторну електрощітку Profi 55, або за допомогою роторної машини будь якого типу. Після цього слід почекати (в залежності від забруднення) 5-10 хвилин і потім почати прання за допомогою миючого пилососа з застосуванням основного миючого засобу Formula 90. Преспрей потрібно застосовувати в формі теплого розчину. Охолоджений до кімнатної температури розчин зберігає свої властивості протягом 24 годин. Після 24 годин активність розчину зменшується вдвоє.

 

- рH при використанні: 11
- концентрація: 10-15 г на 1 л гарячої води (600С)
- зовнішній вигляд: білий порошок
- запах: свіжий
- фасування - 1 кг, 2,7 кг
- мірний стаканчик в комплекті
- ціна вказана за кілограм

Ціна: 550.00 грн.
Chemspec Enzall Browning Treatment & Coffee Stain Remover