Промисловий пилосос PROFI 46 F, промышленый пылесосPROFI 46 F, промисолвий пилосос великої потужності PROFI 46 F, пылесос большой мощности PROFI 46 F

PROFI 46 F

PROFI 46 F

PROFI 46 F

Пилосос призначений для сухого прибирання в умовах будівництва будівельного сміття або інших дрібних сухих забруднень. Обладнаний самоочисними фільтрами Multifiltr.
Мультифільтр складається з декількох десятків трубочок, які виготовлені з спеціальної фільтраційної тканини, вкритої тефлоном для того, щоб сміття, яке ми збираємо, не прилипало до цієї тканини.
Всередині трубочок знаходяться пружини, спеціально підібрані в відповідності до сили всмоктування пилососа. Під час роботи сміття збирається на зовнішній поверхні трубочок, що призводить до зменшення сили всмоктування. В цей момент трубочки стискаються, і бруд, який налип на них осипається на дно збірника. Таким чином трубочки самоочищуються. Цей процес самоочищення відбувається безперервно під час роботи порохотяга, і це дозволяє зберігати сталу силу всмоктування не залежно від рівня забруднення фільтрів.

Використання 2-х потужних двигунів із трьохстадійними турбінами дає просто небувалий повітряний потік 136 л/с, а з ним і дуже високу потужність всмоктування.

Пилосос розміщений на спеціальному зрівноваженому візку із розділенним всмоктувальним агрегатом і баком для сміття з мішком. Спроектований таким чином щоб вага агрегата була рівномірно розподілена вздовж основної осі рами. Бак із системою циклон і мультифільтром забезпечує збір великої кількості сміття в ньому. Зверху бака змонтований клапан примусової очистки. Внизу бака є спеціальний клапан, що відкривається в режимі примусового очищення або при відключенні агрегата і сміття висипається в поліетиленовий мішок, що кіпиться до корпуса спеціальною гумовою стяжкою. Це дає змогу максимально швидко і зручно утилізувати сміття. 

Крім того в конструкції передбачено опускання баку для сміття з подальшою фіксацією для зручності транспортування або для використання мішків малого об'єму.

В комплект входить шланг Plastiflex діаметром 40мм і довжиною 5 метрів, велика промислова насадка New Ermes, 2 нержавіючі трубки. Діаметр аксесуарів 40мм.

 

 

Технічні характеристики:


- Тип двигуна - дві тристадійні турбіни By-Pass Eco
- Потужність - 2 900 Вт
- Розрідження - 40 кПа
- Продуктивність пилососа - 136 л/с
- Потужність всмоктування - 780 Вт
- Об'єм збірника - 40 л
- Можливість використовувати мішки об'ємом - 30-70 л
- Металевий корпус
- Система фільтрації - циклон + 2 самоочисних мультифільтра
- Довжина провода живлення - 12 метрів
- Довжина шланга - 5 м
- Колеса з гумовими ободами
- Рівень шуму - 64 dB

Ціна: 57600.00 грн.
01 PROFI46F_верх_клап_web PROFI46F_бак_MF_web profi46F_odkurzacz_bok_web PROFI46F_wozek_tyl_web 01