Промисловий пилосос PROFI 46 F, промышленый пылесосPROFI 46 F, промисолвий пилосос великої потужності PROFI 46 F, пылесос большой мощности PROFI 46 F

PROFI 46 F

PROFI 46 F

PROFI 46 F

Промисловий пилосос великої потужності PROFI 46 F призначений для сухого прибирання будівельного сміття або інших дрібних сухих забруднень.
Основна перевага даного агрегата - велика потужність всмоктування і система фасування зібраного сміття в будівельні мішки.

Пилосос розміщений на спеціальному зрівноваженому візку із розділенним всмоктувальним агрегатом і баком для сміття з системою фасування. Спроектований таким чином щоб вага агрегата була рівномірно розподілена вздовж основної осі рами. Бак із системою циклон і мультифільтром забезпечує збір і фасування великої кількості сміття без зупинки прибирання.
Зверху бака змонтований клапан примусової очистки. Внизу бака є спеціальний клапан, що відкривається в режимі примусового очищення або при відключенні агрегата і сміття висипається в мішок, що кріпиться до корпуса спеціальною гумовою стяжкою. Це дає змогу максимально швидко і зручно утилізувати сміття.
Крім того в конструкції передбачено опускання баку для сміття з подальшою фіксацією для зручності транспортування або для використання мішків малого об'єму.
Пилосос бладнаний самоочисним фільтром Multifiltr - розробкою нашої компанії.
Мультифільтр складається з декількох десятків трубочок, які під час роботи пилососа трушують з себе сміття. Це дозволяє зберігати сталу силу всмоктування не залежно від рівня забруднення фільтрів.

Використання 2-х потужних двигунів із трьохстадійними турбінами дає просто небувалий повітряний потік 136 л/с, а з ним і дуже високу потужність всмоктування.

В комплект входить шланг Plastiflex діаметром 40мм і довжиною 5 метрів, велика промислова насадка New Ermes, 2 нержавіючі трубки. Діаметр аксесуарів 40мм.

 

 

Технічні характеристики:


- Тип двигуна - дві тристадійні турбіни By-Pass Eco
- Потужність - 2 900 Вт
- Розрідження - 40 кПа
- Продуктивність пилососа - 136 л/с
- Потужність всмоктування - 780 Вт
- Об'єм збірника - 40 л
- можливість використовувати мішки об'ємом - 30-70 л
- Металевий корпус
- Система фільтрації - циклон + 2 самоочисних мультифільтра
- Довжина провода живлення - 7 метрів
- Довжина шланга - 5 м
- Колеса з резиновими обводами
- Рівень шуму - 66 dB

Ціна: 55800.00 грн.
01 PROFI46F_верх_клап_web PROFI46F_бак_MF_web profi46F_odkurzacz_bok_web PROFI46F_wozek_tyl_web 01