миючий пилосос, моющий пылесос, професійний миючий пилосос, промисловий миючий пилосос, профессиональный моющий пылесос, PROFI 50.1 EWS

Profi 50.1 EWS

Profi 50.1 EWS

Profi 50.1 EWS

Професійний пилосос з давачами рівня води і розеткою на корпусі для прання килимів або м'яких меблів а також миття підлоги.

Дана модель пилососа обладнана двома давачами рівня води або піни у відрі збору відпрацьованого миючого розчину для захисту від переливу через верх і ще двома на дні корпуса для запобігання роботи пилососа без даного відра. В разі потрапляння рідини на давачі пилосос автоматично вимкнется.

Також пилосос обладнаний електричною розеткою на корпусі, що синхронізована із основною кнопкою включення. Дана модель, в основному, призначена для роботи в парі з роторною електрощіткою Profi 55.

Всі насадки виконані з полікарбонату, що робить їх витривалими в експлуатаціїї і стійкими до зношення. Насадка для підлоги має два адаптера - для прибирання килимів, для прибирання гладких поверхонь і для збирання води.
Приблизна продуктивність прибирання - 40 м2/год завдяки потужному насосу Gotec для подачі миючого розчину і широкій насадці для прибирання підлог.
Металеві труби спеціальної форми з ручкую для натиску значно полегшують процес прибирання і дозволяють підвищити ефективність прання для килимів з найдовшим ворсом.
Спеціальна насадка малого розміру побудована з урахуванням всіх потреб клінінгової індустрії, працювати нею дуже зручно.

 

Технічні характеристикі:

Продуктивність прибирання (теоретична) - 45 м2/год
Продуктивність турбіни - 65 л/с
Розрідження - 250 кПа
Тиск подачі миючого розчину - 4,5 бар
Продуктивність насоса - 2 л/хв
Потужність двигуна - 1400 Вт
Потужність насоса - 45 Вт
Резервуар для миючого розчину/брудної води - 9/7,5 л
Маса - 8,5 кг
Габаритні розміри (д x ш x в) (см): 61 x 30 x 42

 

Ціна: 15112.50 грн.
P50EW_z_gniazdem_bok_web P50EW_02_web P50EW_3_web P50EW_detal_web p50.1_pomp P50_mot zestaw_chromoniklowy