професійний миючий пилосос Profi 7.0, екстрактор Profi 7.0, профессиональный моющий пылесос Profi 7.0, экстрактор Profi 7.0

PROFI 7.0

PROFI 7.0

PROFI 7.0

Професійний миючий пилосос Profi 7.0 призначений для прання килимів, м'яких меблів а також миття підлоги. Ідеально підходить як для використання клінінговими компаніями на виїзді, так і для автомийкок, невеликих офісів.
Екстрактор обладнаний двигуном Ametek та насосом Ulka, що забезпечує добрі параметри втягування і подачі миючого розчину. Меблева насадка власного виробництва дуже зручно лежить в руці, компактна і маневрена. Килимова насадка шириною 30 см забезпечує швидке і ефективне прибирання килимів і ковролінів. В комплекті є спеціальний адаптер, який дозволяє мити тверді поверхні (ламінат, паркет, лінолеум тощо).
Електрична розетка на корпусі дозволяє підключати додаткове обладнання ( роторну електрощітку Profi 55 , вентилятор для сушіння) без використання додаткових проводів живлення.
Наявність ручної змотки шнура живлення дозволяє компактно сховати 12 метрів кабеля живлення в корпусі порохотяга, тому пилосос став ще мобільнішим і зручнішим. Прозорий корпус з поліпропілену пристосований для контролю рівня забрудненої води в екстракторі і недопущення її переливу.
Бак для миючого розчину можна легко від'єднати і, використовуючи порохозбірник або мембранний фільтр, є можливість робити сухе прибирання.

 

Технічні характеристики:

- двигун Ametek by-pass

- потужність макс. 1400 Вт

- розрідження 25 кПa

- продуктивність турбіни 65 л/с

- насос Ulka - 28 Вт

- тиск подачі миючого розчину - 4 бар

- продуктивність насоса - 1 л/хв

- резервуар для миючого розчину/брудної води - 4,5/10 л

- EPA-фільтр

- ручна змотка кабеля живлення

- електрична розетка на корпусі пилососа

- опціонально - мембранний фільтр для використання без порохозбірника

- колеса з резиновими обводами не пошкоджують підлогу

- рівень шуму 73 dB

- довжина шланга 2 м

- довжина шнура живлення 12 м, радіус роботи 15 м

- маса 10 кг

- габаритні розміри: Д х Ш х В - 44 x 33 x 55 см

 

Ціна: 9920.00 грн.
01 01 01 01 01 01