промисловий пилосос Profi 45.15 MF, промышленный пылесос Profi 45.15 MF

PROFI 45.15 MF

PROFI 45.15 MF

PROFI 45.15 MF

Промисловий пилосос PROFI 45.15 MF призначений для сухого прибирання в промислових умовах для цехів або майстерень. Ідеально підходить для прибирання після ремонту в клінінгу.
Обладнаний самоочисним фільтром Multifiltr - розробкою нашої компанії.
Мультифільтр складається з декількох десятків трубочок, які виготовлені з спеціальної фільтраційної тканини, вкритої тефлоном для того, щоб сміття, яке ми збираємо, не прилипало до цієї тканини.
Всередині трубочок знаходяться пружини, спеціально підібрані в відповідності до сили всмоктування пилососа. Під час роботи сміття збирається на зовнішній поверхні трубочок, що призводить до зменшення сили всмоктування. В цей момент трубочки стискаються, і бруд, який налип на них осипається на дно збірника. Таким чином трубочки самоочищуються. Цей процес самоочищення відбувається безперервно під час роботи порохотяга, і це дозволяє зберігати сталу силу всмоктування не залежно від рівня забруднення фільтрів.

 

Найкраще себе зарекомендував для прибирання гіпсу, штукатурки та іншого будівельного сміття, або витягування відпрацьованого матеріалу з штраборізів, циркулярних пил або шліфмашинок. Виготовлений з високоякісних матеріалів, збірник виконаний з металу, покритого порошковою фарбою. Можлива модифікація Profi 45.15 MF E - з розеткою на корпусі для підключення електроінструменту.

 

Технічні характеристики PROFI 45.15 MF:

- двигун AMETEK з тристадійною турбіною By-Pass

- Multifiltr, самоочистка

- потужність 1400 Вт
- розрідження 35 кПa
- продуктивність турбіни 64 л/с
- об'єм збірника - 15 л
- довжина шнура живлення 12 м, радіус роботи 15 м

- рівень шуму 68 dB

- довжина шланга 2,5 м

- регуляція потужності всмоктування на ручці шланга

- комплект щіток і насадок для прибирання фірми Wessel

- маса 9.8 кг

- габаритні розміри: висота 42 cм, діаметр 32 cм

Ціна: 8960.00 грн.
04 01 01 01 03 01 acc full