Промисловий пилосос, промышленный пылесос, PROFI 45.30 MF

PROFI 45.30 MF

PROFI 45.30 MF

PROFI 45.30 MF

Порохотяг призначений для сухого прибирання в промислових умовах для цехів або майстерень. Обладнаний самоочисним фільтром Multifiltr - розробкою нашої компанії.
Мультифільтр складається з декількох десятків трубочок, які виготовлені з спеціальної фільтраційної тканини, вкритої тефлоном для того, щоб сміття, яке ми збираємо, не прилипало до цієї тканини.
Всередині трубочок знаходяться пружини, спеціально підібрані в відповідності до сили всмоктування пилососа. Під час роботи сміття збирається на зовнішній поверхні трубочок, що призводить до зменшення сили всмоктування. В цей момент трубочки стискаються, і бруд, який налип на них осипається на дно збірника. Таким чином трубочки самоочищуються. Цей процес самоочищення відбувається безперервно під час роботи порохотяга, і це дозволяє зберігати сталу силу всмоктування не залежно від рівня забруднення фільтрів.

Найкраще себе зарекомендував для прибирання гіпсу, штукатурки та іншого будівельного сміття, або витягування відпрацьованого матеріалу з штраборізів, циркулярних пил або шліфмашинок. Виготовлений з високоякісних матеріалів, збірник виконаний з нержавіючої сталі. Можлива модифікація Profi 45.30 MF E - з розеткою на корпусі для підключення електроінструменту.

 

Технічні характеристики:

- Двигун - тритурбінний By-Pass

- Multifiltr, самоочистка

- потужність 1550 Вт
- розрідження 40 кПa
- продуктивність турбіни 68 л/с
- об'єм збірника для пороху - 30 л
- збірник з нержавіючої сталі
- довжина шнура живлення 12 м, радіус роботи 15 м

 

- рівень шуму 64 dB

- довжина шланга 2,5 м

- регуляція потужності всмоктування на ручці шланга

- комплект щіток і насадок для прибирання Wessel

- маса 13,2 кг

- габаритні розміри: висота 76 cм, діаметр 45 cм

Ціна: 12800.00 грн.
02 01 04 005 03 01 acc full